pátek 13. ledna 2017

Jak vnímáte eVito?

Jak vnímáte eVito?

eVito podporuje zdravé pacienty v prevenci a těm, které už bohužel nějaká diagnóza postihla, pomůže s jejich vlastním aktivním podílem na léčbě. Není to ale nástroj pro líné a pasivní. Nespasí ty, kteří nechtějí ve svém životě nic změnit. Těm, kteří jsou připraveni na změnu, ale může být velmi k užitku. Nic neudělá za vás, jen vás aktivně podpoří ke změně. Jak se říká, pomoz si a bude ti pomoženo. Jak vnímají eVito kolegové, kteří mají k eVitu blízko?

Jan Blaško, předseda představenstva EUC a.s.
Hřeším. Mám rád sladké, bez vína si život nedovedu představit a někdy bývám líný. V tom jsme na tom mnozí stejně. Ale taky možné zdravotní následky řeším – kontroluji svou váhu, množství cukru v krvi a do schodů chodím pěšky. Jde o motivaci každého z nás být zodpovědný a nebýt líný… A v tom nám pomáhej eVito.

Michal Bednář, ředitel EUC Kliniky Kladno
Řečeno slovy tety Kateřiny „kdo chce kam, pomozme mu tam“ a „jak si kdo ustele, tak si lehne“. Zkrátka a dobře „voják se stará, voják má“. Kdo chce něco udělat pro své zdraví, má možnost. Vše už je vymyšleno, eVito nám dává jednoduchý nástroj, jak sám sobě pomoci.

Pavla Daňková, produktová manažerka eVito
Většina nemocí a bolestí pramení z našich špatných návyků. Léky nám mohou krátkodobě pomoci nebo problém oddálit, lékaři nám jsou schopni poradit, co změnit, ale samotné uzdravení je v našich rukou. Je třeba udělat TU potřebnou změnu a pak trhat ovoce ve formě lepšícího se zdravotního stavu. A v tom eVito může hodně pomoct.

Jan Hůlek, člen představenstva eVito medical a.s.
Nejsme s pacientem 24 hodin a to, jak se chová mezi návštěvami, má zásadní dopad na jeho zdraví (a tím i naši práci). Cílem je vytvořit prostředí, které vede pacienta a pomáhá mu být spoluhráčem v týmu proti jeho nemoci. 

Lenka Hladíková, zdravotní sestra EUC Kliniky Ústí n. L.
Pokud se člověk rozhodne udělat pro sebe a pro své zdraví něco dobrého, tak se mu určitě hodí někdo, kdo mu bude oporou, kdo mu pomůže, poradí, zkontroluje ho, připomene atd. A přesně to eVito umí. 

Petr Voráček, finanční manažer EUC a.s.
Třeba kamarádovi bych to řekl polopaticky: Tak jako můžeš přenechat starost o své úspory specialistům (například bance, investičnímu fondu), můžeš i starost o své zdraví nebo fyzickou kondici přenechat specialistovi, jako je eVito. S eVitem už na starosti o své zdraví nejsi sám, máš partnera.

Michala Kuzená, koordinátorka programů pro chronické pacienty
Lidé by měli o svém zdraví začít přemýšlet jinak, než jsou zvyklí. Měli by usilovat o předcházení vzniku nemocí, neboli o prevenci, a hlavně si uvědomit, že je mnohem příznivější udělat několik kroků denně navíc v rámci režimových opatření, než například brát prášky na vysoký krevní tlak. Ze zkušeností víme, že pacient potřebuje motivaci. Někoho, kdo nad ním bude stát a řekne mu, co má udělat. Proto je tu eVito, které nás nebude léčit, ale bude dohlížet na to, abychom o sebe pečovali sami.
Žádné komentáře :

Okomentovat